חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו חיתוך עץ של דיוקן אדולף אברהם פישהוף, מודבק ללוח קרטון בגודל 25X31 ס"מ. בגב הלוח, חותמת המעידה כי הדפס זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק. ; 2. הדפס בגודל 14X23 ס"מ, ובו תחריט פלדה של דיוקן אדולף פישהוף. על ההדפס לא מצויינים פרטים כלשהם באשר למקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא נוצר סמוך לשנת 1848. ; 3. דף השער של הספר: תולדות החכם המפואר... מו"ה אברהם פישהאף נ"י המכונה דאקטאר אדאלף פישהאף מאת יעקב פישער... וינה, 1885. מעברו השני של דף השער, הדפס ובו ציור דיוקנו של פישהוף ודוגמת חתימת ידו. ; 4. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן פישהוף ודוגמת חתימת ידו.

כותר פישהוף, אדולף אברהם. -Adolf Fischhof.
כותרים נוספים Adolf Fischhof.
שנה ca. 1848-1928
הערות File Record
1816-1893. רופא ומדינאי יהודי אוסטרי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 111
מספר מערכת 990027832580205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?