חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: זוג תצלומי רפרודוקציה שונים של אותו תצלום דיוקן, בו נראה הרב צבי מנחם פינלש (פינלס - של"ש): הדפסי כסף, שחור לבן, 8.5X11.5 ס"מ. על פי המצויין בגב התצלומים, הם הופקו מדיוקן מקורי אשר צולם בשנת 1861, ואשר שמור היה במכון ההסטורי לתולדות יהודי רומניה, בוקרשט (Institutul de istorie evreo-română). רפרודוקציות אלו נתרמו לאוסף בשנת 1930 על ידי מכון זה, באמצעות הרב ד"ר מאיר אברהם הלוי.

כותר פינלש, צבי מנחם. -Hersh Mendel Pineles.
כותרים נוספים Hersh Mendel Pineles.
שנה ca. 1930
הערות File Record
1806-1870. סוחר ומלומד יהודי באוקראינה וברומניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 88
מספר מערכת 990027832090205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?