חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה בהוצאת Deutsch-Israelitische Gemeindebund ובה ציור דיוקנו של פרופסור מרטין פילפסון, מודפס בגוני חום. גלויה זו הופקה בעיר ברלין, כנראה ברבע הראשון של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של פרופסור מרטין פיליפסון: הדפס שחור לבן, 9.5X13.5 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר ברלין, כנראה בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 3. גזיר עתון, מתוך כתב העת Ost und West משנת 1912, קטע מתוך פרסום עברי כלשהו וכרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, ובהם רפרודוקציות שונות, בשחור לבן, של דיוקן פיליפסון.

כותר פיליפסון, מרטין.: -Martin Philippson.
כותרים נוספים Martin Philippson.
שנה ca. 1905-1925
הערות File Record
1846-1916. הסטוריון יהודי גרמני
ממייסדי החברה לקידום מדעי היהדות Gesellschaft zur Förderung der Wissenschaft des Judentums.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 79
מספר מערכת 990027831920205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?