חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של הרב ד"ר לודביג פיליפסון: הדפס אבן, שחור לבן, 25X35 ס"מ. בתחתית ההדפס, נדפסה מובאה מדבריו של פיליפסון, בכתב ידו. הדפס זה הופק, ככל הנראה בשנות השלושים של המאה התשע עשרה, עם מינויו של פיליפסון למטיף בקהילת מגדבורג. ; 2. הדפס בגודל 20.5X28 ס"מ ובו תחריט פלדה של דיוקן לודביג פיליפסון ודוגמת חתימת ידו. על ההדפס לא צויין תאריך הפקתו, אך יש לשער כי הוא מאמצע המאה התשע עשרה. ; 3. ארבעה עותקים של תצלום דיוקן לודביג פיליפסון: הדפסים בגוני חום, מודבקים על גבי כרטיסים בגודל 6.5X10 ס"מ. תצלומים אלה הופקו על ידי הוצאת פופלאואר, ברלין (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר פיליפסון, לודביג. -Ludwig Philippson.
כותרים נוספים Ludwig Philippson.
שנה ca. 1834-1885
הערות File Record
1811-1889. מראשי תנועת ההשכלה היהודית בגרמניה
מייסד ועורך העתון Allgemeine Zeitung des Judenthums בשפה הגרמנית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 78
מספר מערכת 990027831910205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?