חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של זיגמונד פיילבוגן: הדפס בגוני חום-ספיה, בגודל 9X13.5 ס"מ. בתחתית התצלום, נכתבו תאריכי חייו של פיילבוגן, בדיו. בגב הצלום, נדפסו פרטי הצלם אשר הפיק דיוקן זה בעיר ציריך, שוויץ, כנראה בראשית שנות העשרים של המאה העשרים.

כותר פילבוגן, זיגמונד.: -Siegmund Feilbogen.
כותרים נוספים Siegmund Feilbogen.
שנה ca. 1920-1928
הערות File Record
1858-1928. כלכלן, משפטן, סופר ומתרגם אוסטרו-הונגרי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 72
מספר מערכת 990027831820205171
קישורים פילבוגן; זיגמונד.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?