חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס בגודל 22X31 ס"מ, שחור לבן, ובו דיוקנו של אשיל פולד, על פי תצלום. הדפס זה ראה אור בסדרה: "Musée Français - Galerie de Portraits" בעיר פריס, כנראה בשנות החמישים של המאה התשע עשרה. בגב ההדפס, תו ספר המעיד כי הוא נתרם לאוסף לאחר השואה, על ידי הקהילה היהודית של אמשטרדם. ; 2. הדפס בגודל 22X29 ס"מ ובו תחריט פלדה של דיוקן אשיל פולד, על פי תצלום. תחת דיוקנו, נדפסה דוגמת חתימת ידו. הדפס זה הופק בעיר לייפציג, גרמניה, כנראה בשנות החמישים של המאה התשע עשרה. ; 3. הדפס בגודל 17.5X27.5 ס"מ ובו ציור דיוקנו של אשיל פולד, מאת האמן פיליפוט (Henri Félix Emmanuel Philippoteaux). הדפס זה הופק בעיר פריס, צרפת, כנראה באמצע המאה התשע עשרה.

כותר פולד, אשיל. -Achille Fould.
כותרים נוספים Achille Fould.
שנה ca. 1845-1865
הערות File Record
1800-1867. כלכלן ומדינאי יהודי צרפתי
שר האוצר של צרפת וחבר האקדמיה לאמנויות שם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 24
מספר מערכת 990027831070205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?