חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אברהם יעקב סלוצקי: הדפס בגוני חום, בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. בתחתית הדיוקן, חתם סלוצקי את שמו, בדיו, והוסיף את שנת הצילום, תרמ"ט [1889]. בגב התצלום, הקדשה - כנראה בכתב ידו של סלוצקי - לבית הספרים הלאומי, "גנזי יוסף בירושלם". על פי התאריך שבתחתית ההקדשה, תצלום זה נשלח על ידו לירושלים, באמצעות ד"ר יוסף חזנוביץ', ביום כ"ו תשרי תרנ"ז - 3 באוקטובר 1896.

כותר סלוצקי, אברהם יעקב.
שנה 1889
הערות File Record
1861-1918. סופר ועתונאי עברי ברוסיה
מראשוני חובבי ציון וממייסדי "המזרחי".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 70
מספר מערכת 990027827240205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?