חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו ציור דיוקנו של הרב חיים הלוי סולובייצ'יק, מאת הרמן שטרוק: ליתוגרפיה שחור לבן, 14.5X21 ס"מ. ; 2. רפרודוקציה מתצלום ובו נראה הרב סולובייצ'יק בביתו: הדפס כסף, שחור לבן, 8X15 ס"מ. בגב התצלום ציין ד"ר אברהם שבדרון, כי רפרודוקציה זו הופקה בשנת 1928 מתצלום מקורי אשר נמצא בידי הרב מאיר ברלין (בר-אילן). ; 3. גלויה בהוצאת מכון "מסורת" ובה דיוקן הרב חיים הלוי סולוביצ'יק. בגב הגלויה, נדפסו בעברית ובאנגלית, קורות חייו של הרב. גלויה זו הופקה בירושלים, כנראה בשנות השבעים של המאה העשרים.

כותר סולוביצ'יק, חיים. -Chaim Soloveitchik.
כותרים נוספים Chaim Soloveitchik.
שנה ca. 1918-1980
הערות File Record
1853-1918. רב קהילת בריסק דליטא
ראש ישיבת וולוז'ין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 09
מספר מערכת 990027823100205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?