חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שתי גלויות ובהן דיוקנו של הסופר והמשורר זוסמן סגלוביץ' (זוסמאן סעגאלאוויטש). בתיק: ; 1. גלויה בהוצאת "יהודיה", ורשה, ובה דיוקנו של זוסמן סגלוביץ' מודפס בגוני חום. יש להניח כי גלויה זו הופקה בראשית שנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. גלויה מסוג Real photo ובה ציור דיוקנו של זוסמן סגלוביץ': הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. גלויה זו יצאה לאור בהוצאת "צענטראל", ורשה. על פי הבולים וחותמת הדואר שבגב הגלויה, היא נשלחה מהעיר זלוצ'וב, פולין, אל ד"ר אברהם שבדרון בירושלים, ב-25 בספטמבר 1928.

כותר סגלוביץ', זוסמן. -Zusman Segalowicz.
כותרים נוספים Zusman Segalowicz.
שנה ca. 1920-1928
הערות File Record
1884-1949. סופר, משורר, עתונאי ומחזאי יידיש
פעל בעיקר בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 05
מספר מערכת 990027823060205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?