חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו תחריט נחושת של דיוקן נתן העזתי, ותחתיו כתובת בגרמנית. הדפס זה הינו העתק של דיוקן קדום יותר מן המאה השבע עשרה, ויש להניח כי הוא הופק במאה התשע עשרה. בתיק גם: זוג רפרודוקציות מאותו דיוקן, כנראה מסוף המאה התשע עשרה. ; 2. תצלום רפרודוקציה מתחריט דיוקנו של נתן העזתי: הדפס כסף, שחור לבן, 19X25 ס"מ. רפרוןדוקרציה זו הופקה מתוך העתק של דיוקן שמקורו בתחריט נחושת מן המאה השבע עשרה. על פי החותמת שבגב התצלום, הוא הופק לשם שילובו באנציקלופדיה יודאיקה (Encyclopaedia Judaica) אשר יצאה לאור בירושלים, בשנות השבעים של המאה העשרים.

כותר נתן בנימין, מעזה. -Nathan of Gaza. -Nathan Benjamin ben Elisha ha-Levi Ghazzati.
כותרים נוספים Nathan of Gaza.
Nathan Benjamin ben Elisha ha-Levi Ghazzati.
שנה ca. 1800-1970
הערות File Record
1643-1680. מנהיג התנועה השבתאית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 14 61
מספר מערכת 990027822870205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?