חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה מסוג Real photo ובה רפרודוקציה מדיוקנו של החכם באשי, הרב חיים נחום אפנדי, ובה מודפסים שמו ותאריו, בעברית ובצרפתית. על רפרודוקציה זו לא מצויין מקורה, אך יש לשער כי היא הופקה בעשור השני של המאה העשרים. ; 2. קטע מתוך גליון של כתב העת היהודי-גרמני Ost und West מחודש אוקטובר 1908, ובו מאמר על הרב חיים נחום, אשר ראה אור לרגל מינויו לתפקיד ראש רבני תורכיה. בגוף המאמר, משולב דיוקנו של הרב.

כותר נחום, חיים.: -Haim Nahoum.
כותרים נוספים Haim Nahoum.
שנה ca. 1908-1914
הערות File Record
1873-1960. הרב הראשי ליהודי תורכיה והרב הראשי ליהודי מצרים
פוסק ומנהיג רוחני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 14 34
מספר מערכת 990027822370205171
קישורים נחום, חיים.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?