חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב שלום בן מלך מזרחי: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite. תצלום זה הנו רפרודוקציה מדיוקנו של רב קהילת בוינקסק - טמיר-חאן-שורה (Буйнакск, Темир-Хан-Шура), דגסטאן, אשר צולם כנראה בראשית שנות השישים של המאה התשע עשרה. רפרודוקציה זו הופקה באופן מסחרי על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin), כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. תחת דיוקנו של הרב, נדפס בעברית: "שלום בן מלך מזרחי / רב ונשיא בשורא בארץ דאגעסטאן באזיא". דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1939 על ידי ד"ר גריגורי וולף, קובנה.

כותר מזרחי, שלום בן מלך. -Шолом-Мелех Мизрахи. -Mizrahi, Shalom ben Melek.
כותרים נוספים Шолом-Мелех Мизрахи.
Mizrahi, Shalom ben Melek.
שנה ca. 1875-1900
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 226
מספר מערכת 990027821650205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?