חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שער גליון כתב העת הגרמני Die Weite Welt מיום 21 ביולי 1905, ובו דיוקנו של פרופסור אלפרד מסל. מעברו השני של הדף, קטע ממאמר הערכה על מסל ותצלום אחד מן הבניינים שתכנן. בתיק גם: רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן מסל, על גבי אחד מכרטיסי הערכים של ה-Jüdisches Lexikon ובתוך גזיר עתון, שלא צויין מקורו.

כותר מסל, אלפרד. -Alfred Messel.
כותרים נוספים Alfred Messel.
שנה ca. 1905-1929
הערות File Record
1853-1909. מגדולי האדריכלים הגרמנים בסוף המאה התשע עשרה ובראשית המאה העשרים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 187
מספר מערכת 990027820640205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?