חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: שני עותקים זהים של הדפס בגוון כחלחל, בגודל 13X20 ס"מ, ובהם ציור דיוקנו של הרב מנחם עזריה מפאנו (עמנואל דה-פאנו; הרמ"ע מפאנו). תחת דיוקנו, נדפס בעברית: "רבינו מנחם עזריה מפאנו זצ"ל. נולד ה"א ש"ח ונאסף אל עמיו ד' אב ש"ף - במנטובה". על הדפסים אלה, אשר כנראה הוצאו מתוך פרסום כלשהו, לא מצויינים פרטים כלשהם באשר למקורם, ועל כן טווח התאריכים הנו משוער בלבד.

כותר מנחם עזריה, מפנו.
שנה ca. 1900-1936
הערות File Record
1548-1620. רב ופוסק
מגדולי המקובלים באיטליה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 182
מספר מערכת 990027820580205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?