חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הלורד אלפרד מונד: הדפס כסף, שחור לבן, 20.5X29.5 ס"מ. בפינתו השמאלית התחתונה של התצלום, נוספה חתימת ידו של הלורד מלצ'ט, בדיו. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1931 על ידי אלמנתו של הלורד מלצ'ט, ויולט. ; 2. תצלום דיוקנו של הלורד אלפרד מונד, יושב בכורסה ואוחז בספר: הדפס שחור לבן, 11X13.5 ס"מ. על פי החותמת שבגבו, תצלום זה הופק בעיר לונדון, כנראה בראשית העשור השני של המאה העשרים. ; 3. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום של הלורד מונד עומד (במרכז) בשדרת הדקלים אשר במושבה מגדל. בגב התצלום, נכתב בגרמנית תיאורו וכן צויין כי הוא צולם בשנת 1928. מעל הכתובית, נוספה חותמת המושבה מגדל. ; 4. גזרי עתונים שונים ובהם דיוקנאות שונים של הלורד אלפרד מוריץ מונד מלצ'ט, בציור, צילום ובקריקטורה. על הקטעים, אשר הופיעו בשנות העשרים של המאה העשרים, לא מצויין מקורם.

כותר מלצ'ט, אלפרד מוריץ מונד, ברון. -Alfred Moritz Mond, 1st Baron Melchett.
כותרים נוספים Alfred Moritz Mond, 1st Baron Melchett.
שנה ca. 1915-1930
הערות File Record
1868-1930. תעשיין ומדינאי יהודי בריטי
נדבן
מתומכי היישוב העברי בארץ ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 144
מספר מערכת 990027820020205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?