חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של שלמה מונק, בתבנית Carte de visite: גוני חום, 6X10 ס"מ. על תצלום זה לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקורו, אולם יש להניח כי הוא הופק בגרמניה, ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. ; 2. רפרודוקציות שונות, בשחור לבן, של דיוקנאות שלמה מונק, ללא ציון מקורן.

כותר מונק, שלמה.: -Salomon Munk.
כותרים נוספים Salomon Munk.
שנה ca. 1875-1930
הערות File Record
1805-1867. מזרחן יהודי וחוקר במדעי היהדות
מזכיר הוועד המרכזי של יהודי צרפת.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 62
מספר מערכת 990027812070205171
קישורים מונק, שלמה.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?