חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שלושה תצלומי דיוקן, שניים מהם זהים, של הד"ר יוסף מוהליבר, אשר נתרמו לאוסף על ידי לייב יפה בשנת 1932. בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר יוסף מוהילבר: הדפס שחור לבן בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר ביאליסטוק, כנראה בעשור הראשון למאה העשרים. ; 2. שני הדפסים שונים של אותו תצלום דיוקן בו נראה ד"ר יוסף מוהיליבר: גלויה מסוג Real photo, שחור לבן, והדפס בגוני חום-ספיה, 12X18 ס"מ. יש להניח כי דיוקנאות אלה הופקו לפני מלחמת העולם הראשונה.

כותר מוהליבר, יוסף.: -Иосиф Могилевер.
כותרים נוספים Иосиф Могилевер.
שנה ca. 1900-1920
הערות File Record
1872-1943. רב ומחנך ברוסיה ובארץ ישראל
מנהל הגמנסיה העברית "רחביה", ירושלים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 38
מספר מערכת 990027811570205171
קישורים מוהליבר, יוסף.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?