חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר יהודה ליב מאגנס, 1936: הדפס כסף, שחור לבן, 17X23 ס"מ. בתחתית התצלום, חתימת ידו של הצלם, אלכסנדר גנן, ירושלים. בתיק גם: שני הדפסים מתוך פרסומים שונים, ובהם רפרודוקציות מתצלום דיוקן זה. ; 2. תצלום דיוקנו של ד"ר יהודה לייב מאגנס, ירושלים, שנות השלושים: הדפס שחור לבן, 13X18 ס"מ. על התצלום, אשר נתרם לאוסף על ידי לשכת נשיא האוניברסיטה העברית בירושלים, לא צויין מקורו. ; 3. תצלום דיוקנו של יהודה לייב מגנס בצעירותו: הדפס כסף בגוני חום, 12.5X17.5 ס"מ. על פי החותמת שבגב התצלום, הוא הופק בעיר קליבלנד, אוהיו, כנראה בראשית המאה העשרים. ; 4. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של יהודה לייב מגנס: הדפס שחור לבן, מוצמד לקרטון קשיח בגודל 11X17 ס"מ. ברפרודוקציה נראית חתימת הצייר, ליאו מילצינר (Leo Mielziner) אשר ציין את תאריך הציור, ינואר 1908. רפרודוקציה זו הופקה כנראה לרגל הפקת תערוכת מגנס בבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, בשנת 1977.

כותר מגנס, יהודה ליב. -Judah Leon Magnes.
כותרים נוספים Judah Leon Magnes.
שנה ca. 1900-1977
הערות File Record
1877-1948. נשיא האוניברסיטה העברית בירושלים
הוגה דעות ומדינאי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 32
מספר מערכת 990027811460205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?