חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של מאיר מגנוס: הדפס שחור לבן, נתון בתוך מסגרת נייר בגודל 22X26 ס"מ. בגב הדיוקן ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1935 על ידי נכדו של המצולם, פרופ' ורנר מגנוס. ; 2. תצלום דיוקנו של מאיר מגנוס, ברלין, 1880: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6X10 ס"מ. בגב התצלום, הערה בגרמנית, בדיו, כנראה בכתב ידו של תורם התצום, ד"ר יוליוס מגנוס. ; 3. תצלום דיוקנו של מאיר מגנוס, ברלין, 1865: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6X10 ס"מ.

כותר מגנוס, מאיר. -Meyer Magnus.
כותרים נוספים Meyer Magnus.
שנה 1865-1880
הערות File Record
1805-1883. תעשיין ואיש ציבור יהודי בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 29
מספר מערכת 990027811380205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?