קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

 • תמונה
 • ארכיון

ציור דיוקנו של הרב יעקב מאיר, אב"ד שטרסבורג: דיו וצבעי מים על נייר, 15X23 ס"מ. תחת הדיוקן, נכתב בדיו: "צורת הרב מה"ו יעקל מעיר נרו' אב"ד וראשון דקונסיסטאריום הגליל התחתון רהיין דק"ק שטראסבורג יע"א / J. Meÿer, Grand Rabbin et Président du Consistoire Israélite à Strasbourg." יש לשער כי ציור דיוקן זה נעשה בראשית המאה התשע עשרה.

כותר מאיר, יעקב בן יצחק.
כותרים נוספים Jacob Meÿer.
שנה ca. 1800-1815
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1739-1830. הרב הראשי לקהילת שטרסבורג.
מספר מערכת 990027810930205171
תיאור ציור דיוקנו של הרב יעקב מאיר, אב"ד שטרסבורג: דיו וצבעי מים על נייר, 15X23 ס"מ. תחת הדיוקן, נכתב בדיו: "צורת הרב מה"ו יעקל מעיר נרו' אב"ד וראשון דקונסיסטאריום הגליל התחתון רהיין דק"ק שטראסבורג יע"א / J. Meÿer, Grand Rabbin et Président du Consistoire Israélite à Strasbourg." יש לשער כי ציור דיוקן זה נעשה בראשית המאה התשע עשרה.
קישורים מאיר, יעקב בן יצחק.
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 24
   2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?