חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: גזיר עתון עברי, ובו דיוקן יעקב וולף לצקי-ברתולדי, תחת הכותרת: "שלום אש - חוזה ומשורר הכח העממי ביהדות. מאת לאצקי ברטולדי". בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מוגדל, שחור לבן, מדיוקן מודפס זה.

כותר לצקי-ברתולדי, יעקב זאב וולף. -Jakob-Wulf Latzky-Bertoldi. -Вульф Эльясович Лацкий-Бертольди.
כותרים נוספים Jakob-Wulf Latzky-Bertoldi.
Вульф Эльясович Лацкий-Бертольди.
שנה ca. 1930-1940
הערות File Record
1881-1940. מנהיג ציוני-סוציאליסטי, סופר ועתונאי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 252
מספר מערכת 990027810630205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?