חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של ר' יהודה לוריא: הדפס בגוני חום, בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר מוהילב ע"נ דניפר. בתחתית התצלום, הוטבעה חותמת בית הספר לאמנות "בצלאל", וכן נכתב בדיו: "ר' יהודה אידל לוריא, אבי הרד"ל. 1754-1845". יש להניח כי הדפס זה הופק בסוף המאה התשע עשרה. ; 2. שני תצלומי רפרודוקציה שונים של דיוקן ר' יהודה לוריא: הדפסי כסף, שחור לבן, 9X13 ס"מ. זוג תצלומים אלה נתרם לאוסף בשנת 1926 על ידי אנטון לוריא, וינה, מחבר הספר: Die Familie Lourié (Luria) / von Anton Lourié. Wien, 1923. והם שולבו בספר זה. בגב התצלומים, הערות שונות בכתב ידו של אברהם שבדרון.

כותר לוריא, יהודה. -Yehuda Lourie.
כותרים נוספים Yehuda Lourie.
שנה ca. 1890-1923
הערות File Record
1754-1845. מפרנסי קהילת ביחוב, מוהילב
אביו של הרד"ל - ר' דוד לוריא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 244
מספר מערכת 990027810480205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?