חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שלוש גלויות זהות ובהן דיוקנו של פרופסור אדמונד לנדאו: שחור לבן, 9X14 ס"מ. גלויות אלו הודפסו בברלין, ויצאו לאור במסגרת הסדרה: Portraits Göttinger Professoren, באמצע שנות העשרים של המאה העשרים. בגב אחת הגלויות, הערה בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון וכן בול וחותמת דואר, המעידים כי גלויה זו נשלחה אל אברהם שבדרון מאוניברסיטת גטינגן על ידי אדמונד לנדאו עצמו, בחודש דצמבר 1925. בתיק גם: כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של אותו דיוקן.

כותר לנדאו, אדמונד. -Edmund Landau.
כותרים נוספים Edmund Landau.
שנה 1925-1929
הערות File Record
1877-1938. מתימטיקאי יהודי גרמני
ממייסדי המכון למתימטיקה באוניברסיטה העברית בירושלים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 216
מספר מערכת 990027809880205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?