חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של מרקוס-מאיר להמן: הדפס אבן, שחור לבן, 28.5X38 ס"מ. בתחתית ההדפס, נדפס קטע בכתב ידו של להמן, בגרמנית. על ההדפס לא צויינו מקום או זמן, אך יש להניח כי הוא הופק בגרמניה, בסוף שנות החמישים או בראשית שנות השישים של המאה התשע עשרה. ; 2. שני הדפסים זהים ובהם תחריט נחושת של דיוקן מאיר להמן ודוגמת חתימת ידו, 25X34 ס"מ. על ההדפסים לא צויין מקורם, אך יש להניח כי הם הופקו במחצית השנייה של המאה התשע עשרה. ; 3. הדפס רשת (צינקוגרפיה) של דיוקן מאיר להמן, כנראה מתוך כתב עת או פרסום כלשהו, מודבקת על גבי קרטון קשיח בגודל 18.5X24.5 ס"מ. על פי הכתובת שבתחתית הדיוקן, הוא הופק סמוך לפטירתו של להמן, בשנת 1890. בגב הדיוקן, חותמת המעידה כי הוא נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'.

כותר למן, מאיר. -Marcus Lehmann.
כותרים נוספים Marcus Lehmann.
שנה ca. 1856-1890
הערות File Record
1831-1890. רב
ממנהיגי היהדות החרדית בגרמניה
סופר, פרשן ועורך.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 204
מספר מערכת 990027809700205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?