חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: דף נייר בגודל 15X22 ס"מ, ובמרכזו מודבק תצלום דיוקנו של הרב ברוך יצחק ליפשיץ, בגוני חום. תחת התצלום, נכתב בקולמוס: "צורת פני הרב הגאון הגדול האמיתי המפורסם בכל תפוצות ישראל מופת הדור והדרו רכב ישראל ופרשיו בוצינא קדישא חסידא ופרישא גדול מרבן שמו רבינו יצחק בן רבינו ישראל ליפשיטץ זצוק"ל בעמה"ס שמש ומגן ותורת שמואל וחוסן שמואל על ש"ע אה"ע והגאות [!] לפירוש תפארת ישראל על ששה סדרי משנה וקונטרס מסגרת זהב ועוד שאר חבורים אשר המה בכתובים". על הדיוקן לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקורו, אך יש לשער כי פריט זה הופק זמן לא רב לאחר פטירתו של הרב ליפשיץ.

כותר ליפשיץ, ברוך יצחק. -Baruch Itzhak Lipschütz.
כותרים נוספים Baruch Itzhak Lipschütz.
שנה ca. 1877-1890
הערות File Record
1812-1877. רב ופוסק בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 192
מספר מערכת 990027809500205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?