חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלום דיוקנו של הרב פרופ' שאול ליברמן: הדפס כסף, 12X17.5 ס"מ, מודבק על גבי נייר מסגרת לבן. תחת התצלום, חתימת ידה של הצלמת אווה ריפנברג (Ewa Reifenberg - Feuermann), בעפרון. יש להניח כי תצלום זה הופק בשנת 1936, בעת שהותה הראשונה של רייפנברג בארץ ישראל. בגב התצלום, נכתב שמו של המצולם בדיו, בכתב ידו של פרופ' גרשם שלום. תצלום זה הוצא מתוך ארכיון גרשם שלום (Arc. 4° 1599) בשנת 2007.

כותר ליברמן, שאול. -Saul Lieberman.
כותרים נוספים Saul Lieberman.
שנה ca. 1936
הערות File Record
1898-1983. מגדולי חוקריה של ספרות חז"ל, התלמוד והמדרש.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 163
מספר מערכת 990027809130205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?