קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

 • תמונה
 • ארכיון

בתיק:;1. תצלום דיוקנו של יחיאל יוסף לבונטין ("חושי הארכי"): הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 11X16 ס"מ, ומעליו נייר מגן דקיק; הופק בעיר ריזן (Рязань), רוסיה, בשנת 1911. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו ובחתימתו של לבונטין אל ד"ר יוסף קלוזנר, עורך "השלח" - דיוקן זה נשלח לפרסום בגליון היובל של כתב עת זה, אשר ראה אור בשנת 1912.;2. תצלום דיוקנם של יחיאל יוסף לבונטין (מימין) ומרדכי בן הלל הכהן, ריזן, 1897: הדפס חלבון בתבנית Cabinet card, גוני חום-ספיה, 10X16.5 ס"מ. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של לבונטין: "אות זכרון אהבה לידיד נפשי הנכבד מרדכי בן הלל הכהן. מכבדו כל הימים, יחיאל יוסף לעוואנטין. יז' שבט שנת תרנ"ז, ריאזאן". תצלום זה נתרם לאוסף על ידי מרדכי בן הלל הכהן בשנת 1934.

כותר לבונטין, יחיאל יוסף.
שנה 1897-1911
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1861-1936. סופר עברי
מראשוני חובבי ציון ברוסיה.
מספר מערכת 990027806570205171
תיאור בתיק:
1. תצלום דיוקנו של יחיאל יוסף לבונטין ("חושי הארכי"): הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 11X16 ס"מ, ומעליו נייר מגן דקיק
הופק בעיר ריזן (Рязань), רוסיה, בשנת 1911. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו ובחתימתו של לבונטין אל ד"ר יוסף קלוזנר, עורך "השלח" - דיוקן זה נשלח לפרסום בגליון היובל של כתב עת זה, אשר ראה אור בשנת 1912.
2. תצלום דיוקנם של יחיאל יוסף לבונטין (מימין) ומרדכי בן הלל הכהן, ריזן, 1897: הדפס חלבון בתבנית Cabinet card, גוני חום-ספיה, 10X16.5 ס"מ. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של לבונטין: "אות זכרון אהבה לידיד נפשי הנכבד מרדכי בן הלל הכהן. מכבדו כל הימים, יחיאל יוסף לעוואנטין. יז' שבט שנת תרנ"ז, ריאזאן". תצלום זה נתרם לאוסף על ידי מרדכי בן הלל הכהן בשנת 1934.
קישורים לבונטין, יחיאל יוסף.
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 24
   2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?