חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של איזידור לב: הדפס חלבון בגוני חום, 6X10.5 ס"מ בתבנית Carte de visite, הופק בעיר פריס, בערך בשנת 1880. בגב התצלום, הקדשה בחתימת ידו של איזידור לב, אל ד"ר ילינק. תצלום זה הוצא מתוך ארכיון אדולף ילינק, Arc. 4° 1588. ; 2. הדפס בגודל 14X20 ס"מ ובו תחריט דיוקנו של איזידור לב, נעשה על פי תצלום הדיוקן שלעיל. תחת הדיוקן, נדפס בעברית: "איזידאר לאב ז"ל". הדפס זה מודבק על גבי פיסת קרטון קשיח, שבגבה חותמת "גנזי יוסף" - תרומת ד"ר יוסף חזנוביץ' לבית הספרים הלאומי.

כותר לב, איזידור.: -Isidore Loeb.
כותרים נוספים Isidore Loeb.
שנה ca. 1880-1900
הערות File Record
1839-1892. רב, סופר והסטוריון יהודי בצרפת
מזכיר אגודת "כל ישראל חברים" - כי"ח.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 143
מספר מערכת 990027806420205171
קישורים לב, איזידור.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?