חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של משה דה לאטס: הדפס בגוני חום, גזור בצורה סגלגלה, בקוטר 30 ס"מ. על התצלום סימני דיות רבים וצבע. בגב התצלום, אשר כנראה היה ממסוגר, נכתב בדיו: "תמונת הרב הד"ר משה לטס. מתנת אחיו הפרופ' אלכסנדר לטס". תצלום זה נתרם לאוסף באמצעות חברת דורשי האוניברסיטה העברית בעיר רומא, איטליה, בשנת 1930.

כותר לטס, משה בן אברהם. -Mosè Lattes.
כותרים נוספים Mosè Lattes.
שנה ca. 1870-1880
הערות File Record
1846-1883. חוקר לשון התלמוד והמדרשים
הסטוריון של יהודי ונציה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 136
מספר מערכת 990027806190205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?