קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

הדפס מתוך תחריט נחושת בגודל 17X22 ס"מ ובו דיוקנו של הרב יוסף אשר בן שמעון למל למנס. בתחתית הדיוקן, המוקף בעיטור, נוספה כתובת בעברית: "צורת הרב המאור הגדול מהור"ר יוסף לעמל בהמנוח כ"ה שמעון מילידי ק"ק אמשטרדם יע"א / מורה צדק בק"ק האג יע"א. / ראו מבנים אשר רצוי אחיו אחיו דורש טוב לעמו / ואום יורו המורים בדת ודין הוא לוחם לחומו / יפה נוף חורש מצל תהי המשרה נצח בשכמו". יש לשער כי ההדפס הופק סמוך לראשית המאה התשע עשרה, בהולנד. בגב ההדפס, ציין ד"ר אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1946 על ידי איגנציו באואר, מדריד, באמצעות פרופ' גוטהולד וייל.

כותר למנס, יוסף אשר למל בן שמעון.
כותרים נוספים Joseph Asher Lemel Lemans.
שנה ca. 1800
הערות File Record
1766-1842. רב קהילת האג, הולנד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1766-1842. רב קהילת האג, הולנד.
מספר מערכת 990027806170205171
קישורים למנס, יוסף אשר למל בן שמעון.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?