חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג הדפסים שונים, מאותו תצלום דיוקן, שנעשה בידי הצלם שלמה נרינסקי בירושלים, בשנת 1909. בתיק: ; 1. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של הצייר ארנולד לחובסקי: הדפס בגוני חום, 9X13.5 ס"מ. בתחתית התצלום חתם את שמו באותיות לטיניות, בציון המקום והשנה, ירושלים, 1909. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של לחובסקי, ברוסית, אל ידידו הצייר אבל פן (פפרמן), סנט פטרבורג, 13 בדצמבר 1910. ; 2. תצלום מודבק על גבי לוח קרטון שבתחתיתו חותמת הצלם נרינסקי. על התצלום חתם לחובסקי את שמו, בדיו. בגב התצלום כתב לחובסקי את קורות חייו, ברוסית.

כותר לחובסקי, ארנולד.: -Arnold Lachowsky. -Арнольд Борисович Лаховский
כותרים נוספים Arnold Lachowsky.
Арнольд Борисович Лаховский
שנה 1909-1910
הערות File Record
1880-1937. אמן יהודי רוסי
מראשוני המורים באקדמיה לאמנות "בצלאל", ירושלים
משנת 1926 ועד פטירתו חי בעיר פריס.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 134
מספר מערכת 990027806160205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?