חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום רפרודוקציה מהדפס ובו ציור דיוקנו של הרב שמעיה לנדסברג, ותחתיו הכתובת: "צורת המה"ג שמעי'ה לאנדסבערגער בבערלין - Rabbi Simon Landsberger in Berlin". הדפס חלבון, 6X8.5 ס"מ, מודבק על גבי פיסת קרטון שבגבה תו ספר "תקומה לתרבות ישראל" - מאוצרות הגולה אשר הובאו לבית הספרים לאחר השואה. על הדיוקן לא מופיע תאריך כלשהו, אך יש לשער כי הוא הופק ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר לנדסברגר, שמעיה בן חיים. -Simon Landsberger.
כותרים נוספים Simon Landsberger.
שנה ca. 1875-1900
הערות File Record
רב ודיין בקהילת ברלין
נפטר בשנת 1824.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 130
מספר מערכת 990027806090205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?