חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של ד"ר חיים צבי לוריא: הדפס כסף, שחור לבן, 15X21 ס"מ. בגב התצלום ציין ד"ר אברהם שבדרון כי העתק זה נתרם לאוסף בחודש שבט תרצ"ז (ינואר-פברואר 1937) על ידי בנו של המצולם, מוריץ לוריא, פרנקפורט. יש להניח כי העתק זה הופק סמוך לזמן בו נשלח לירושלים.

כותר בת שמונה עשרה .[ביצוע מוקלט].
כותרים נוספים אתחלתא: הזיקוקים כבר מאירים את השמים [ביצוע מוקלט]
זיקוקים כבר מאירים את השמים [ביצוע מוקלט]
שנה ca. 1936
הערות File Record
1821-1878. ממבשרי הציונות בגרמניה.
מתוך סדרה 12: שמות משפחה באות ל
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 117
מספר מערכת 990027805830205171
קישורים Click to listen

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

לפריט בקטלוג הספריה

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?