חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הסופר יהודה לייב לבנדה: הדפס חלבון בתבנית Carte de visite, גוני חום, 5.5X9.5 ס"מ, הופק בעיר וילנה, כנראה בשנות השישים המוקדמות של המאה התשע עשרה. בגב התצלום ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1927 על ידי יצחק לייב גולדברג. ; 2. קטע מתוך פרסום עברי כלשהו, ובו תחריט נחושת של דיוקן לבנדה, ותחתיו הכתבות: "תמונת הסופר ר' יהודא ליב לעוואנדא ז"ל." על פי החותמת שבגבו, דיוקן זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'.

כותר לבנדה, יהודה ליב. -Лев Осипович Леванда.
כותרים נוספים Лев Осипович Леванда.
שנה ca. 1860-1890
הערות File Record
1838-1888. סופר יהודי רוסי
מן הלוחמים למען ההשכלה ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 88
מספר מערכת 990027805000205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?