חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שני תצלומי דיוקן של המשורר אסף הלוי (אלתר יצחק לוין), הופקו על ידי הצלם חליל ראאד (Chalil Raad), ירושלים, ינואר 1929: הדפסי כסף, שחור לבן, 8.5X13 ס"מ, מודבקים על נייר-מסגרת אפרפר. באחד התצלומים נראה לוין בלבוש מערבי ("מערב"), ואילו בתצלום השני הוא נראה בתלבושת מזרחית, עבאיה וכאפיה לראשו ("מזרח"). תחת שני התצלומים חתם לוין את שמו, בציון המקום והזמן: "רוממה, ירושלם. ארץ ישראל. טבת תרפ"ט - Jan. 1929". שני התצלומים נתרמו לאוסף בשנת 1939 על ידי חותנו, יצחק מונין.

כותר לוין, אלתר. -Alter Lewin.
כותרים נוספים אסף הלוי איש ירושלם.
Alter Lewin.
מחברים/ יוצרים נוספים ראאד, ח'ליל, 1854-1957
שנה 1929
הערות File Record
1883-1934. סוכן ביטוח
סופר ומשורר עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 61
מספר מערכת 990027804400205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?