חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ציור דיוקנו של הרב צדוק כהן: תחריט, 25X34 ס"מ, הופק בצרפת בשנת 1883. בתחתית הדיוקן נדפס: "Zadoc Kahn / Grand Rabbin de Paris". ; 2. שני עותקים של תחריט דיוקן הרב צדוק כהן, בשחור לבן ובגוני אדמדם, מאת האמן אברט ון מוידן (Evert Van Muyden). על ההדפסים לא מצויין תאריך או מקום הפקה. בגב אחד ההדפסים הודבק תו ספר, המציין כי פריט זה נתרם לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי על ידי הקהילה היהודית של אמשטרדם, לאחר השואה. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה, שחור לבן, של אחד מן ההדפסים. ; 3. הדפס רשת (צינקוגרפיה) מתצלום דיוקנו של הרב צדוק הכהן. שחור לבן, 22X29 ס"מ. ; 4. תצלום דיוקנו של הרב צדוק כהן, 1894: הדפס חלבון, גוני חום, נתון בתוך מעטפה בגודל 15X23 ס"מ. בדש השמאלי של המעטפה, הודבק כרטיס הביקור של הרב, ותחת הדיוקן נוסף תו ספר של נחמיה שמואל ליבאוויטש וכן הקדשה בכתב ידו, בדיו, לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, מחודש חשוון תרפ"ט (אוקטובר 1928). ; 5. תצלום רפרודוקציה מוקטן מן הדיוקן שלעיל: הדפס כסף, שחור לבן, 6X9 ס"מ, ללא ציון מקום או זמן הפקה. ; 6. שני דיוקנאות שונים של הרב צדוק כהן, בתחריט. דיוקנאות אלה נלקחו מתוך עתונים או כתבי עת עבריים מן המאה התשע עשרה, והודבקו על גבי קרטון קשיח על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', אשר תרם אותם לבית הספרים. ; 7. גזרי עתונים ובהם דיוקן הרב צדוק הכהן, ללא ציון מקורם.

כותר כהן, צדוק, מפריס. -Zadoc Kahn.
כותרים נוספים Zadoc Kahn.
שנה ca. 1890-1950
הערות File Record
1839-1905. הרב הראשי לקהילת צרפת
מתרגם וחוקר.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 11 30
מספר מערכת 990027802980205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?