חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור פרדיננד יוליוס כהן: הדפס מסוג הליוגרויורה (Heliogravure), שחור לבן, 24X33 ס"מ, הופק בעיר ברלין, כנראה בשנות התשעים של המאה התשע עשרה. ; 2. שני עותקים זהים של הדפס ובו תצריב דיוקנו של פרדיננד כהן, מאת האמן יוהן לינדנר (Johann Lindner) משנת 1892. יש להניח כי תצריב זה הוצא מתוך אחת ממהודרות כתביו של פרדיננד כהן. ; 3. תצלום דיוקנו של פרדיננד יוליוס כהן: הדפס חלבון, גוני חום, בתבנית Cabinet card, הופק בעיר ברסלאו, כנראה בראשית שנות התשעים של המאה התשע עשרה. בגב התצלום נוספה חותמתו של ד"ר יוסף חזנוביץ' והערה בכתב ידו: "Professor Cohn Ferdinand (Botaniker) an der Universität zu Breslau אחד מהמלומדים היותר גדולים בזמנו. פרופסור פרדיננד כהן. מורה לחכמת הצמחים באוניורסיטה בברסלוי. מת בשנת תרנ"ח". ; 4. תצלום דיוקנו של פרדיננד כהן בתבנית Carte de visite, גוני חום, 6X10.5 ס"מ, הופק בעיר ברסלאו. ; 5. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה- Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן פרדיננד כהן וחתימת ידו.

כותר כהן, פרדיננד. -Ferdinand Cohn.
כותרים נוספים Ferdinand Cohn.
שנה ca. 1880-1930
הערות File Record
1828-1898. בוטניקאי גרמני
ממניחי היסוד למדע הבקטריולוגיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 11 27
מספר מערכת 990027802950205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?