חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב מאיר מוריץ יונג: הדפס בגוני חום, 10X14.5 ס"מ, מודבק על גבי נייר חום. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1928 על ידי בנו של המצולם, משה יונג. יש להניח כי התצלום הופק שנים אחדות קודם לכך. ; 2. שני גזרי עתונים בגרמנית, כנראה מתוך עתונים יהודים במוראביה, ובהם תמונת דיוקנו של הרב יונג וכן תמונה בה נראה טקס הפרידה ממנו בעיר אונגריש ברוד (Uherský Brod), שם כיהן כרב הקהילה.

כותר יונג, מאיר צבי. -Moritz Jung.
כותרים נוספים Moritz Jung.
שנה ca. 1910-1920
הערות File Record
1859-1921. רב במוראביה
הרב הראשי של אגודת בתי-הכנסת בלונדון (London Federation of Synagogues) ונשיא "אגודת שלומי אמוני ישראל"
ממתנגדי הציונות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 13
מספר מערכת 990027784750205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?