חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של הרב יהודה מרגוזה: הדפס כסף, שחור לבן, 8.7X13.8 ס"מ, הופק בארץ ישראל. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי משה אשולין, תל אביב, בשנת 1935. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של אשולין. יש להניח כי הדיוקן המקורי נמצא ברשותו של אסולין. בתיק גם: נוסח הכתובת על מצבת קברו של הרב יהודה הלוי מרגוזה, מודפס במכונת כתיבה עם תיקונים, בכתב ידו של משה אסולין. דף זה נתרם לאוסף יחד עם התצלום שלעיל.

כותר יהודה הלוי, מרגוזה. -Yehuda Halevy of Ragosa
כותרים נוספים Yehuda Halevy of Ragosa
שנה 1935
הערות File Record
1783-1879. הרב הראשי ליהודי יפו.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 07
מספר מערכת 990027784600205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?