חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שני תצלומי רפרודוקציה זהים של דיוקן שמעון חכם: הדפס כסף, שחור לבן, 12X17 ס"מ. יש לשער כי רפרודוקציות אלו הופקו מתוך גלויה שהודפסה בירושלים בראשית המאה העשרים. אחד משני העותקים של דיוקן זה נתון בתוך מסגרת נייר, שבתחתיתה נכתב בדיו: "הסופר והמתרגם הנ"ל (מבוכארא) נולד בשנת התר"ד ונפטר י' שבט בשנת העת"ר בירושלם עיה"ק. תמונה זו נמסרה כשי לספריה [ה]לאומית ירושלים על ידי נכדתו מרת שולמית אשת מר יצחק חיים הכהן תילאיוף הי"ו. ה' תשרי תשט"ז." בגב העותק האחר, הערות ביו-ביבליוגרפיות בכתב ידו של אברהם שבדרון.

כותר חכם, שמעון בן אליהו.:
שנה ca. 1930
הערות File Record
1843-1910. מתרגם התנ"ך ליהודית-בוכרית, סופר, מלומד וחוקר
מנהיגה הרוחני של עדת יהודי בוכרה בארץ ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 19
מספר מערכת 990027777860205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?