חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ציור דיוקנו של הרב צבי הירש חיות: ליתוגרפיה, שחור לבן, 21X30 ס"מ, מודבקת על גבי קרטון קשיח שבגבו חותמת "גנזי יוסף" - תרומת יוסף חזנוביץ' לבית הספרים הלאומי. בהדפס נראה דיוקן הרב חיות מוקף במסגרת סגלגלה. תחת דיוקנו, נדפס בעברית: "תמונת הגאון ר' צבי הירש חיות זצ"ל. / נולד בירח תקס"ז בעיר בראדי בגאליציא ונפטר א' דר"ח מרחשון תרט"ז. / ליט' [ליטוגרפיה] משה דאנציגערקראהן ברחוב פראנצישקאנער 23". תחת כתובית זו, נוסף שמו של הרב ברוסית, וכן כתובת בית הדפוס ושמו, בעיר ורשה, וכן אישור הצנזורה מיום 9 באוקטובר 1889. ; 2. שני עותקים זהים של גלויה בהוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) בפורמט של כרטיס, ובהם תצלום מוקטן של דיוקן הרב צבי הירש חיות ותחתיו כתובת ארוכה בעברית, ובה תאריו: הדפס חלבון, גווני חום, 5.5X8.5 ס"מ. ; 3. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן הרב חיות ודוגמת חתימת ידו. ; 4. חיתוך עץ ובו דיוקן הרב חיות: הדפס, 13.5X19.5 ס"מ, הופק כנראה בסוף המאה התשע עשרה בפולין.

כותר חיות, צבי הירש. -Zevi Hirsch Chajes
כותרים נוספים Zevi Hirsch Chajes
שנה 1889-1930
הערות File Record
ראה גם באוסף צבי פרץ חיות, ARC. 4* 1708.
1806-1855. רב בגליציה
חוקר במדעי היהדות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 14
מספר מערכת 990027777790205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?