חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום רפרודוקציה קטן של דיוקן דניאל חבולסון וחתימת ידו, כנראה מתוך אחד מספריו: הדפס כסף, שחור לבן, 6X8 ס"מ. על פי ההערה שכתב ד"ר שבדרון בגב התצלום, רפרודוקציה זו נתרמה לאוסף בשנת 1943 על ידי פרופסור אליעזר ליפא סוקניק. בתיק גם: העתק נוסף של אותו דיוקן, מודבק על גבי כרטיס, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר חוולסון, דניאל. -Даниил Абрамович Хвольсон.
כותרים נוספים Даниил Абрамович Хвольсон.
שנה ca. 1930-1943
הערות File Record
1819-1911. מזרחן וחוקר במדעי היהדות ברוסיה
יהודי מומר.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 08 06
מספר מערכת 990027777610205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?