חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: גזיר עתון ובו דיוקן יוזף זקס יושב בקרון רכבת ומשחק בקלפים. על הקטע לא מצויין מקורו, אולם יש לשער כי הוא נגזר מתוך עתון שבדי כלשהו, כנראה מסוף שנות השלושים של המאה העשרים.

כותר זקס, יוסף. -Josef Sachs.
כותרים נוספים Josef Sachs.
שנה ca. 1935-1945
הערות File Record
1872-1949. סוחר ואיש עסקים יהודי נכבד בעיר שטוקהולם, שבדיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה שוודית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 42
מספר מערכת 990027754690205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?