חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלום רפרודוקציה של דיוקן הכנר טושה זיידל: הדפס כסף, שחור לבן, 8X11 ס"מ. נראה כי על התצלום המקורי, נוספה הקדשה בכתב ידו ובחתימתו של טושה זיידל, אל יעקב אייזנברג. רפרודוקציה זו נתרמה על ידי אייזנברג לאוסף. על התצלום לא מצויין תאריך כלשהו. טווח התאריכים משוער בלבד. בתיק גם: הדפס רשת, בתבנית גלויה, ובו דיוקן זיידל.

כותר זידל, טושה. -Toscha Seidel
כותרים נוספים Toscha Seidel
שנה ca. 1935-1965
הערות File Record
1899-1962. כנר וירטואוז
פעל בעיקר בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 20
מספר מערכת 990027687630205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?