חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

רפרודוקציה של ציור דיוקן זונדל זוננברג: הדפס חלבון בפורמט Cabinet card, גווני חום, 10.5X16.5 ס"מ, הופק בעיר ביאליסטוק, כנראה בסוף המאה התשע עשרה או ראשית המאה העשרים. בגב התצלום, נכתב בדיו, בעברית: "הרב זונדל זאנענבערג מהוראדנא הנקרא "זונדל הגדול". בשנת תקע"ט נסע לפטבר"ג [סנט פטרבורג] ויהי שם שוכן ראשונה בועד היהודים. נפטר כ"ד טבת שנת תרי"ד. עיין ספר "עיר גבורים". תצלום זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'.

כותר זוננברג, זונדל.
כותרים נוספים Зундель Зонненберг
שנה ca. 1890-1910
הערות File Record
ממנהיגי הציבור היהודי ברוסיה ונציגו לפני הצאר
נפטר בשנת 1854 בעיר גרודנה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 07 15
מספר מערכת 990027687520205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?