חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אוטו וינינגר: שחור לבן, 5.5X8.5 ס"מ, הופק בעיר וינה, בשנת 1903. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי ידידו של ויניגר, ד"ר מוריץ רפפורט בינואר 1930. על פי המכתב הנלווה שכתב לד"ר שבדרון, זהו תצלום דיוקנו האחרון של ויניגר לפני מותו. בתיק גם: הדפסים מוגדלים אשר הוכנו מתצלום זה, ובהם גם דוגמת חתימתו של וינינגר, וכן הדפס נוסף ובו דיוקן ויינינגר, בשחור לבן, כנראה נתלש מתוך ספר או פרסום אחר.

כותר וינינגר, אוטו. -Otto Weininger
כותרים נוספים Otto Weininger
שנה ca. 1903-1930
הערות File Record
1880-1903. הוגה דעות אוסטרי ממוצא יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 59
מספר מערכת 990027683340205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?