חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של סרגיי וורונוף: הדפס כסף, שחור לבן, 10.5X16 ס"מ, הופק על ידי הצלם סקווירסקי (Photo Skvirsky) בעיר שנגחאי, סין, כנראה בראשית שנות השלושים של המאה העשרים. בתחתית התצלום, חתימת ידו של וורונוף, בדיו ירוקה. ; 2. הדפס ובו דיוקן וורונוף, שחור לבן, נלקח מתוך הספר: Le secret du Dr. Voronoff / Hector Ghilini. Paris : Fasquelle, 1926. ; 3. דף נייר ובו הדפסת נסיון מתוך גלופת רשת, של דיוקן וורונוף אוחז בקוף. על הדף ציין אברהם שבדרון כי תמונה זו הופיעה בעתון "דבר", ביום כ"ג בתמוז תרצ"ג (17 ביולי 1933).

כותר וורונוף, סרגי. -Сергей Абрамович Воронов -Serge Voronoff
כותרים נוספים Сергей Абрамович Воронов
Serge Voronoff
שנה ca. 1925-1935
הערות File Record
1866-1951. חוקר רפואה צרפתי ממוצא יהודי רוסי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 25
מספר מערכת 990027682550205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?