חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. הדפס ובו תחריט דיוקנה של הסופרת אולריך פרנק (אולה וולף). תחת הדיוקן נדפס, כי הוא הופק על פי תצלום. בתחתית ההדפס, נרשמו תאריכי חייה ושמה המלא בעפרון, ללא ציון מקורו של הדפס זה אשר נתלש, יש להניח, מתוך פרסום כלשהו. ; 2. דיוקן אולה וולף פרנק מאת האמן הרמן שטרוק: תצריב, 28X38 ס"מ, חתום על ידי האמן בעפרון. על דיוקן זה לא מצויינת שנת הפקתו, אך יש להניח כי נעשה סמוך לתום מלחמת העולם הראשונה.

כותר וולף פרנק, אולה. -Ulla Wolff-Frank.
כותרים נוספים Ulla Wolff-Frank.
שנה ca. 1885-1925
הערות File Record
1850-1924. סופרת גרמנית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 11
מספר מערכת 990027682310205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?