חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. כרזה ובה ציור דיוקנו של הרב אברהם אלכסנדר וולף: הדפס אבן, שחור לבן, 28.5X40 ס"מ, הופקה בעיר קופנהגן, כנראה סמוך למינויו של וולף כרב ראשי, בשנת 1828. תחת דיוקנו נדפסו שמו ותוארו בדנית, וכן בכתב יד, בדיו, נוסף בעברית: "צורת אדמ"ו [אדוננו מורנו ורבנו] מהור"ר [מורנו הרב רבי] זאב וואלף אב"ד [אב בית דין] דק"ק [דקהילת קודש] קאפענהאגען ומדינת דענעמארק". ; 2. תצלום דיוקנו של הרב וולף בזקנתו, יושב ליד שולחן הכתיבה בחדר עבודתו: הדפס בגודל 16X20.5 ס"מ, שחור לבן, מוצמד לקרטון שבתחתיתו מוטבע שם הצלם המפיק. בגב התצלום, פתק ובו הסבר על הדיוקן בגרמנית, בחתימת ד"ר יוסף חזנוביץ'. על התצלום לא מצויין תאריך כלשהו, אך יש לשער כי הופק סמוך לפטירתו של הרב וולף, בשנת 1891. ; 3. גזיר עתון, מתוך השבועון Die Jüdische Presse בעריכת הירש הילדסהיימר, ובו דיוקן הרב וולף, משולב בתוך מאמר על הגטו בקורפו. ; 4. תצלום רפרודוקציה מוקטן של הדפס ובו דיוקן הרב וולף: הדפס חלבון, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10 ס"מ, הופק על ידי הוצאת הספרים Poppelauer בעיר ברלין, כנראה בעשור האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר וולף, אברהם בן אלכסנדר. -Abraham Alexander Wolff.
כותרים נוספים Abraham Alexander Wolff.
שנה ca. 1830-1891
הערות File Record
1801-1891. הרב הראשי ליהודי דנמרק
פרשן המקרא ומתרגם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 06 08
מספר מערכת 990027682270205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?