חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: גלויה בהוצאת מכון מסורת, ובה דיוקן האדמו"ר מקפישניץ, הרב אברהם יהושע השל. בגב הגלויה, נדפס תקציר קורות חייו של האדמו"ר בעברית ובאנגלית. על הגלויה לא צויין תאריך הפקתה, אך יש לשער כי הודפסה בישראל בסוף שנות השבעים או ראשית שנות השמונים של המאה העשרים.

כותר השל, אברהם יהושע בן יצחק מאיר. -Abraham Joshua Heshel.
כותרים נוספים Abraham Joshua Heshel.
שנה ca. 1970-1980
הערות File Record
1888-1967. אדמו"ר חסידות קופישניץ.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 05 195
מספר מערכת 990027682130205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?